Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 19 komentarzy

Neon24-Wiadomości

Neon24-Wiadomości - Wiadomości z Kraju i ze Świata

Kolejna nagonka na Ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To niesłychane, że portal szczycący się hasłem „strefa wolnego słowa” prowadzi tak brudną kampanię medialną wobec ks. Isakowicza- Zaleskiego.

Jako bloger, a także członek redakcji portalu Pomnik Smoleńsk, oraz niezależny badacz i uczestnik Konferencji Smoleńskiej chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko praktykom stosowanym przez portal Niezależna. W dniu dzisiejszym Niezależna opublikowała tekst, który zamieszczam w całości wraz z oryginalną pisownią. ​
 
Kompromitacja księdza Isakowicz-Zaleskiego. Duchowny pisze, by… nie pomagać rannym.
Ksiądz Isakowicz-Zaleski nie od dziś znany jest ze swoich poglądów na temat Ukrainy. Ale tym razem już przesadził. W związku z wizytą Petra Poroszenki w Polsce duchowny zamieścił na swoim blogu wpis nawołujący do tego, by… nie pomagać rannym. Takie słowa z ust księdza?
 
Ksiądz Zaleski na swojej stronie zapraszał do wzięcia udziału w proteście przeciwko wizycie prezydenta Ukrainy w Warszawie. „Udzielanie kijowskiej juncie jakiejkolwiek pomocy, wtrącanie się w jej wewnętrzne sprawy i udostępnianie np. szpitalnych łóżek w polskich placówkach służby zdrowia dla rannych z banderdywizji czyni z Polski militarne zaplecze logistyczne a to oznacza wkręcenie Polski w konflikt z Rosją. !!!!! Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!!” – pisze na blogu ksiądz Isakowicz-Zaleski, mówiąc wprost: Nie pomagajmy cierpiącym.
 
Link do wpisu księdza Isakowicz-Zaleskiego www.isakowicz.pl/index.php
Źródło : Niezależna
 
Poniżej tekst z blogu Ks. Tadusza Isakowicza - Zaleskiego
 
Protesty przeciwko wizycie Petro Poroszenki 2014-12-16 Petro Poroszenko przyjeżdża do Polski po broń i pieniądze. Jednak głównym powodem zapowiedzianych protestów przeciwko jego wizycie jest gloryfikacja zbrodniarzy z UPA. Jutro protest w Warszawie, pojutrze w Lublinie. Poniżej informacje od organizatorów. Protest w Warszawie - środa, 17 grudnia w godzinach 11:00 - 19:00 - Pałac Prezydenta, ul. Krakowskie Przedmieście 46/48 Ruch Społeczny Porozumienie Pokoleń Kresowych, Narodowa Warszawa oraz Polscy Patrioci zapraszają na Ogólnopolską Akcję Protestacyjną przeciwko wizycie w Polsce prezydenta Ukrainy, Poroszenki. Udział w proteście jest otwarty dla wszystkich tych którym pojęcie "POLSKA RACJA STANU" nie jest obce i coś jednak oznacza. Zapraszamy zatem wszystkich od prawicy do lewicy bo w naszej ocenie, POLSKA RACJA STANU jest ponadpartyjnym priorytetem dla wszystkich POLAKÓW. To my NARÓD jesteśmy w III RP suwerenem, a nie targane mniej/bardziej podkręcanymi i sztucznie wywoływanymi tanimi sensacjami politycy, i tzw. czołowe media czasowo działające w polskiej przestrzeni publicznej. Udzielanie kijowskiej juncie jakiejkolwiek pomocy, wtrącanie się w jej wewnętrzne sprawy i udostępnianie np. szpitalnych łóżek w polskich placówkach służby zdrowia dla rannych z banderdywizji czyni z Polski militarne zaplecze logistyczne a to oznacza wkręcenie Polski w konflikt z Rosją. !!!!! Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!! Więcej na FB https://www.facebook.com/events/1587941438092135/?ref=22 
 
Pod tekstem na Niezależnej usiłowałem wielokrotnie dodać swój komentarz, odnoszący się do przedstawienia Ks. Isakowicza w wyjątkowo złym świetle oraz z naruszeniem podstawowych zasad rzetelnego dziennikarstwa.
Autor artykułu dokonał manipulacji sugerując księdzu Isakowiczowi słowa których nie wypowiedział cyt . „Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!!”pisze na blogu ksiądz Isakowicz-Zaleski, mówiąc wprost: Nie pomagajmy cierpiącym.”
 
Niestety, pomimo wielokrotnych prób opublikowania jakiegokolwiek komentarza, jak również odpowiedzi na komentarze innych użytkowników, oraz zażądania usunięcia tekstu z portalu Niezależna, moje wszystkie próby komunikacji z moderatorem zostały po prostu zlekceważone.
 
To niesłychane, że portal szczycący się hasłem „strefa wolnego słowa” prowadzi tak brudną kampanię medialną wobec ks. Isakowicza- Zaleskiego, a przy okazji doprowadza do skłócania użytkowników portalu na forum, oraz publicznego piętnowania księdza Tadeusza na podstawie redakcyjnej manipulacji.
W świetle tego, a także bardzo dokładnej analizy działalności portalu Niezależna, ukazujących się tam tekstów i komentarzy, a także polityki redakcyjnej i niejasnych zasad moderacji, oraz pewnych „historycznych” wydarzeń, związanych z publikacjami tego portalu m.in. tekstów red. Sakiewicza skierowanych przeciwko osobom zaangażowanym w działalność patriotyczną i narodowościową jak np. Grzegorz Braun, czy Ks. Isakowicz- Zaleski, lub „uspokajających” opinię publiczną tekstów, przedstawiających przed tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, Rosję jako „kolosa na glinianych nogach” lub państwo, które nie jest zdolne do militarnej agresji.
 
Nie może być tak, że tylko fasada tego portalu przedstawia się jako medium niezależne i patriotyczne, gdy tymczasem widać, że publikowane treści powodują skutek wprost przeciwny – zamiast jednoczyć środowiska, którym dobro Polski jest rzeczą najważniejszą, powodują nieufność tych środowisk wobec siebie.
Jest to działanie niezrozumiałe i szkodliwe. Musimy pamiętać, że w chwili obecnej każdy, kto prowadzi jakiekolwiek działania zmierzające do skłócania Polaków, szczególnie w sytuacji narastającego zagrożenia ze strony Rosji, ale także ekonomicznego uzależniania ze strony niektórych państw UE, powinien być traktowany przez Polaków jako wróg interesu narodowego.
 
Musimy także pamiętać, że za fasadami różnego rodzaju mediów stoją ludzie, których prawdziwe poglądy lub sympatie narodowościowe i polityczne mogą być skrzętnie ukrywane, nie bacząc na to gdzie i jakie treści publikują. W chwili obecnej nie ma większego znaczenia sympatia, lub antypatia do jakiejkolwiek partii politycznej, tylko dobro wspólne i potrzeba zjednoczenia Polaków, których stale i z każdej medialnej strony usiłuje się skłócać. Źródło: //niepoprawni.pl/comment/1458108#comment-1458108 © Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Źródło tekstu niepoprawni.pl/blog/fotoamator/kolejna-nagonka-na-ks-tadeusza-iskowicza-zaleskiego-0

KOMENTARZE

 • @Autor
  5*. Zacny tekst ,wiedziałem że tak się musi zakończyć , szkoda że Fotoamator zostanie skazany na banicję tak jak reszta samodzielnie myślących .Przykre to co tam się dzieje. Pozdrawiam.
 • Tomuś Sakiewicz już został SBeckim bohaterem banderowców.
  Teraz pracuje na tytuł "Honorowy Rzyt". (taki trochę lepszy goj)
 • łapy precz od polskiego księdza
  Portal Niezależna nie mógłby się w końcu przenieść do Izraela razem z szefami, coś tu jeszcze jest do uszabrowania czy zostali tylko nieliczni polscy księża do szykanowania?
  Najlepiej jak całe towarzystwo z episkopatem i PiSem wróci do ojczyzny.
  Ale wyłudzone od Polski majątki do zwrotu.
 • Portal Niezależna
  Niezależna ale od prawdy i przyzwoitości.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:32:26
  Dziwisz się ?. http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-sakiewicz-odznaczony-przez-sluzbe-bezpieczenstwa-ukrainy,nId,1550560#
 • Tu jeszcze fajny kwiatek znalazłem...
  Sympatyczna wymiana zdań między naszym bogerem ( który upomniał się o swoje nie pojawiające się komentarze) a samym tow. Targalskim vel Darskim. Zacytuję:

  //Optymista1930 2015-01-02 [19:24]
  Ja spotkałem się i ze znikającym i - o wiele częściej! - z nieopublikowanym. Jako że ma to miejsce nie po raz drugi i nie trzeci, ośmielam się zapytać o powód...?//

  //Józef Darski 2015-01-02 [19:41]
  A Pan ile pije. Jest alkoholikiem?//

  //Optymista1930 2015-01-02 [19:45]
  A Pan jest? Skoro już w taką konwencję uderzamy...? Ja nie jestem, wolę sport.//

  //Józef Darski 2015-01-02 [21:38]

  A mnie mówili, że Pan pije i Pana wynoszą. Proponuję na ten temat zamieszczać komentarze.//
  http://naszeblogi.pl/51842-bajera-na-teraz-czyli-kwestia-komentarzy


  Jak tow.Targalskiemu vel Darskiemu PZPR się znudziła to się przytulił do rzytków kornikowych i w nagrodę pojechał cierpieć katusze emigracyjne do Francji. Jakiś "styropian" musiał zaliczyć...

  I pomyśleć, że takie zero i zwykły cham uczy nasze dzieci na uniwersytecie...
 • @Repsol 00:00:02
  No nie dziwię się :)))))))
  Ale wstydu te szabesgoje nie majż za grosz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:10:07
  Bo to same Q...y i zł.....je . Ave i nie banuj . :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:04:25
  Naszeblogi . Apage szatanie . :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:04:25
  "rzytki KORnikowe" dobre ! kupuję !
 • @e-misjonarz 09:13:27
  I niniejszym zakończyłeś karierę na tym portalu.
  U Tomusia będzie ci wygodniej.
 • Autor pisze !!!
  Autor piszę ! cytuje
  !
  [ Musimy także pamiętać, że za fasadami różnego rodzaju mediów stoją ludzie, których prawdziwe poglądy lub sympatie narodowościowe i polityczne mogą być skrzętnie ukrywane, ]

  !
  Słowianie ! NIE BĘDZIE BEZPIECZEŃSTWA i DOBROBYTU W POLSCE GDY BĘDZIE DALEJ RZĄDZIĆ ŻYDO-CHAZARSTWO !!! !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Aryjczyk lach ! Polska Krajem Neutralnym !!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:20:04
  Nareszcie porządek z "pogrzebaczem"(jak mówiła moja Babcia).
 • @Repsol 23:24:22
  „strefa wolnego słowa” to oksymoron na tamtej stronie ssakiewicza, widsteina i targalskich. Tam nic co nie po banderowskiej linii, czy anty żydowskie, czy słuszna krytyka PiSU nie przejdzie. Tam gorzej jak na onecie, gaz/wyb, interii czy za cenzora na mysiej. Ja im dowalam na maila, bo za prawdę o banderlandzie, ssakiewiczach, targalskich w tym obronę ks. Isakowicza- Zaleskiego mnie tam zablokowano. Taka to u nich ta "wolność" słowa, prawdy także tej o sobie boją się jak diabeł wody święconej. Pzdr!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:32:26
  10/10!!! ja mu to i jego życiorys na maila wysłałem, bez odzewu. Pzdr!
 • @lorenco 23:49:47
  i rozumu.
 • @szuwarek14 23:38:17
  Tylko, że tam na Synaju na nich nikt nie czeka.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:04:25
  On jest mniej niż ZERO. Mieczysław Moczar właściwie Mykoła Demko vel Diomko, pseudonim Mietek, to szef łódzkiego UB i przełożony dziadunia Targalskiego, którego zatargał ze sobą aż do Warszawy, wraz z całĄ bandycką rodziną. Ta żydobanderowska swołocz wymordowała pół miasta. Oto dossier rodzinki targalskiego, takie same u cenckiewicza, etc..
 • @szuwarek14 01:00:38
  Sakiewicz Tomasz - (ur. 31 grudnia 1967 w Warszawie sylwester, a w dodatku niedziela) - dziennikarz i publicysta, którego dziadek był galicyjskim rabinem!!!!. Redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska (to taka PiS-uarowkska TRUJ-BUNA LUDU) oraz miesięcznika „Niezależna Gazeta Polska. Od 1981 był członkiem, a następnie animatorem Ruchu Oazowego Światło-Życie, a od 1982 członkiem, a następnie odpowiedzialnym za wspólnotę ruchu Wiara i Światło. W latach osiemdziesiątych działał w podziemnym Ruchu Katolickiej Młodzieży Niepodległościowej, a następnie Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. W 1988 w czasie majowych strajków, odtwarzał NSZ na Wydziale Psychologii(wydział całkowicie zdominowany przez żydowską kadrę indoktrynującą młodzież). Pisywał do młodzieżowej prasy podziemnej (Słowo Niepodległe), a po nawiązaniu współpracy ze środowiskiem „korowskiego" Głosu do Wiadomości. Był organizatorem jednej z pierwszych manifestacji antyaborcyjnych. Pomimo tego w 1989 zakładał Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe !!!, został na krótko redaktorem naczelnym jej organu partyjnego Biuletynu. W listopadzie 1991 zatrudnił się jako dziennikarz w żydo-prawicowej gazecie Nowy Świat. Odszedł z redakcji w maju 1992 razem z Piotrem Wierzbickim. Od 1993 stale zatrudniony w redakcji „Gazety Polskiej jako dziennikarz i wieloletni szef działu ekonomicznego, a od 2005 r.po dokonaniu w niej puczu i wywalenia Wierzbickego jako jej redaktor naczelny. Od 2006 jest też redaktorem naczelnym miesięcznika Niezależna Gazeta Polska oraz współprowadzącym programu Sygnały Dnia w Programie I Polskiego Radia.Za czasów Wierzbickiego gazeta była przybudówka Gazet Wyborczej.Teraz jest jednym z organów Prawicy Komunistycznej rządzącej Polską pod szyldem PiS.W lipcu 2007r. pozbył się z redakcji Waldemara Łysiaka zarzucając mu antysemityzm!!!.
 • @szuwarek14 01:00:38 Matka Natura jest bezwzględna dla unych, demaskuje ich pochodzenie.
  Une "odkrywają" tylko prawdę dla nich wygodną, jak w tej książce, o swoich milczą. A co do Smoleńska to mieszają jak ich przeciwnicy. Cenzura tam jeszcze gorsza niż na GW Szechtera. Kupowałem gapola, wchodziłem na niezalezna.pl, lecz cenzura i łgarstwa mnie już z tego wyleczyły, jak moją rodzinę i krąg znajomych. Nie dziwię się że mają ponad 35% zwrotów, u mnie w kioskach gapol leży, nikt nie kupuje. A Sakiewicz ? to wnuk rabina z małopolskiego, Ziemkiewicz to także ukryty parch/to określenie żydowskie o tych co żydami po ojcu, ojciec jego przysposobiony po wojnie przez polską rodzinę Ziemkiewiczów, niech une same przyznają się do swych rodowych tetełe, ja nie będę wymyślał.
 • @Kula Lis 62 20:49:31
  Dzięki jak zwykle pokazałeś prawdę . Ave.
 • Autor artykułu
  doprecyzował swoją myśl:

  //Ciekawa jest pierwsza częśc wypowiedzi o przygotowaniu do wojny. Nie jest to pozbawione sensu zwałasza w kontekście ostatnich nawoływań na łamach Niezaleznej do bezpośredniej pomocy militarnej Ukrainie, co niechybnie skończyć się musiałoby bezpośrednim i bardzo niebezpiecznym dla Polski zaangażowaniem w konflikt militarny na Wschodzie. Jeśli taka "bratnia" pomoc nastąpiłaby z inicjatywy Polski, to pretekst do agresji militarnej ze strony Rosji jest idealny. Putin tylko czeka na takie "rozwiązania" i prawdopoobnie szuka właśnie takich pretekstów. Ale Sakiewicz sądzi inaczej : (...)Naród ukraiński wykazał się niezwykłą odwagą i bitnością w sytuacji, gdy jeszcze kilka miesięcy temu nie miał sił zbrojnych zdolnych do przeciwstawienia się Rosji. Dzisiaj środki militarne, którymi dysponują ukraińskie siły zbrojne, mogą być zbyt małe do powstrzymania drugiej armii świata. Trzeba im dostarczyć na tyle skutecznej broni, by mogli uratować pokój w Europie. Trzeba im dać albo sprzęt, którego potrzebują, albo pieniądze na jego zakup. Sankcje nie zatrzymają Putina. Są niezbędne, by osłabić wojenną machinę Kremla. Skutki tego Rosja odczuje za rok, może za dwa lata. Dzisiaj Ukraińcy potrzebują przede wszystkim dobrej broni. Musi ona sprostać temu, czym dysponują Rosjanie. To nie jest wielka cena za uratowanie pokoju w Europie i odsunięcie konfliktu od własnych granic.(...) Choć później twierdzi co innego, co jest w jego stylu : (...)Słabnąca Rosja nie będzie miała wkrótce pieniędzy na wojnę, a być może i na utrzymanie własnego terytorium. To jednak bardziej odległa perspektywa niż wewnętrzny pucz wspierany przez zachodni kapitał. Po odcięciu tak ważnej nitki wiążącej Rosję z cywilizowanym światem Państwo Putina stanie się izolowane i anachroniczne.(...) A więc mamy z jednej strony Sakiewicza nawołującego do pomocy militarnej, no bo przecież sankcje nie zatrzymają Putina, a potem Sakiewicza mówiącego, że Rpsja nie będzie miała pieniędzy na wojnę. jeszcze wcześniej był Sakiewicz twierdzący, że Rosja to kolos na glinianych nogach, ale jak Putin zaanektował Krym, to Sakiewiczowi się odmieniło. Krótko mówiąc pzypomina to stary kawał o góralu, który przepowiadał pogodę na podstawie piórka z kapelusza - jak piórko mokre to deszcz pada, a jak suche to nie pada. Taki jest Sakiewicz. Płynie z prądem koniunktury i podsycania nastrojów. A wszystko to aby biznes się kręcił i gazeta sprzedawała. Z punktu widzenia biznesowego robi to nienajgorzej. Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/fotoamator/kolejna-nagonka-na-ks-tadeusza-iskowicza-zaleskiego-0#new
 • A JA kocham słowiańską i chrześcijańską Rosję!
  WBREW PRO-FASZYSTOWSKM ŻYDOWSKIM MEDIOM GŁÓWNEGO ŚCIEKU, wykonujące rozkazy pro-faszystowskich polityków, stosujące podprogowe psychologiczne metody propagandy której nie powstydziłby się hitlerowski minister propagandy dr Joseph Goebbels – hitl słowiańską i chrześcijańską Rosjęerowski minister propagandy, ja KOCHAM słowiańską i chrześcijańską Rosję. SZANUJĘ Pana Prezydenta Władymira Władymirowicza Putina, który jest gwarantem, aby faszystowsko-nazistowskie banderowcy nie zagrozili Polakom.

  Z całą mocą ODCINAM SIĘ SIEKIERĄ od imperialistycznej polityki Polski i jej nieudolnych polityków, których Naród nie upoważnił do tego,
  aby wtrącali się w sprawy innych suwerennych krajów, aby pomagali w obalaniu legalnie wybranego rządu ukraińskiego.
  W szczególności odcinam się od zdrajców Polski, tj.: potomka hitlerowca Tuska, Sikorskiego, Komorowskiego (http://hej-kto-polak.pl/wp/?page_id=2972), Żyda Aarona Nusselbauma (Stefan Niesiołowski), Żyda Lejba Kohne (Lech Wałęsa), Żyda Dawida Zimmermana (Marian Krzaklewski), Kalksteinów (Jarosław i Lech Kaczyńscy), niejakiego Sakiewicza i innych, (http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/), którzy w swej obłąkańczej nienawiści do Rosjan sprowadzą na Polskę wojnę.

  Jeśli wojna polsko-rosyjska wybuchnie, a wybuchnie z całą pewnością jeśli nic się nie zmieni, to będziecie wiedzieć, komu zawdzięczamy to nieszczęście.

  Jestem PRZECIWNY, tak jak większość Polaków, sprowadzaniu amerykańskich wojsk do Polski. Nie po to nasi ojcowie walczyli o niepodległość, aby teraz siły innego mocarstwa okupowały - na wyraźne życzenie polskich politykierów - naszą ojczyznę. To jest zdrada w stosunku do poległych o wolność bojowników.

  A teraz, CZYM SIĘ RÓŻNIĄ BANDEROWCY OD HITLEROWCÓW i Stalinowców, promowanych przez antypolski żydowski nierząd, w tym przez Sakiewicza? WYRÓŻNIAJĄ się szatańskim, sadystycznym i kosmicznym bestialskim ludobójstwem, w historii ludzkości nigdzie nieznanym i nie zanotowanym. Poza tym, niczym. Czym bowiem mogą różnić się mordercy? Chciałbym również z całą mocą podkreślić, że polscy politykierzy, polscy prokuratorzy i polski Instytut Pamięci Narodowej dostali w tym tragicznym temacie całkowitej i nieuleczalnej amnezji.


  Były Prezydent Ukrainy Juszczenko - zagorzały banderowiec, który wskrzesił faszyzm na Ukrainie, w swoim ostatnim dniu urzędowania, z Bandery uczynił męczennika, bojownika i bohatera narodowego Ukrainy. A Kaczyński to ich brat! Na Majdanie, na barykadzie zrobił sobie z ukraińskimi faszystami zdjęcia na tle czerwono-czarnej flagi.
  Hańba. Po trzykroć HAŃBA!!!

  NIE MA MIEJSCA DLA FASZYSTOWSKO-HITLEROWSKICH BANDEROWCÓW W UNII EUROPEJSKIEJ, którzy odziedziczyli od swoich ojców i dziadków zadane na Polakach bestialstwa i niewysłowione okrucieństwa.
  Na swoich rękach mają ich krew!!! Hitlerowskich faszystowsko-nazistowskich generałów osądził międzynarodowy sąd w Norymbergii, po czym powieszono ich na drucie.
  Banderowców nikt nie osądził, nikt nie ukarał. Czyni się z nich teraz bohaterów. Niektórzy z nich żyją nadal!!! Rosjanie, w przeciwieństwie do banderowców,
  przyznali się przynajmniej do katyńskiego mordu, nie próbują, chociaż tak kiedyś czynili, zamieść sprawy od dywan, jak wszystkie zresztą afery,
  w szczególności afery oszustów i złodziei z PO.

  Nasi polscy politykierzy, nie dość, że wspierają politycznie banderowski faszyzm, to jeszcze go finansują z naszych podatków!
  W polskim prawie jest paragraf odnośnie szerzenia i propagowania faszyzmu i nazizmu. Widać, że nie dotyczy polskich politykierów i mediów głównego ścieku!!!
  Tym PO-winna zająć się prokuratura, która jednak siedzi cicho. Wkraczają do akcji tylko wtedy, wraz ze wszystkimi swoimi armatami, jak jakiś osiłek gdzieś na murze
  namaluje swastykę, co jest szczytem ich HIPOKRYZJI i podwójnej moralności. Ale POczekajcie tylko, aż zmieni się władza. Odpowiecie przed sądem za jawne popieranie i propagowanie faszyzmu.

  Nie sądźcie panowie politykierzy, że wasze kłamstwa ukraińskie, w przeciwieństwie do Goebbelsa, powtórzone nawet 1000 staną się prawdą (http://pl.wikiquote.org/wiki/Joseph_Goebbels).
  Polacy są wykształceni, mają niezmazywalną pamięć historyczną w postaci krewnych, którym banderowcy zamordowali najbliższych, i dokładnie wiedzą jaka jest PRAWDA. W każdym razie PRAWDĘ WOŁYŃSKĄ znają moje dzieci i Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ będą ją znały moje wnuki.
  Na nic się zdadzą wasze psychologiczne podprogowe manipulacje, w wykonaniu mediów głównego ścieku.
  Dla was LUDOBÓJSTWO WOŁYŃSKIE nie istnieje!!! Z ludobójstwem wołyńskim robicie dokładnie to samo, co komuniści robili z ludobójstwem Katyńskim!
  Do lat 70-tych, temat Katynia był tabu. Za wspominanie o nim komuniści pakowali ludzi do pierdla. Wy robicie dokładnie to samo. Totalna CENZURA, w szczególności w Internecie, w tym na Onecie.
  Ja i moje pokolenie jesteśmy na tego typu manipulacje świadomością i nastrojami społecznymi uodpornieni - oczywiście "dzięki" komunistom i ich lidera Urbana.
  Robicie z siebie tylko idiotów politycznych i głupców. Nie myślcie ani przez chwile, za słowami Goebbelsa, że jeśli zdobędziecie władzę, to nie oddacie jej już nigdy, chyba że zostaniecie wyniesieni z waszych gabinetów jako trupy.
  Stracicie władzę szybciej niż się Wam wydaje, a wtedy zostaniecie bezwzględnie osadzeni za doprowadzenie Polski do ruiny, a polaków do głodu i upodlenia.
 • A kto to Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski ?
  Nie wiem kto to jest,czasem widuję w tv,wkurza tylko zamęt jaki wokół niego jest czyniony !
  Pyta o to zwykły prostak,o co chodzi ? Czy nie powinien zajmować sie tylko duszpasterstwem a nie polityką !
 • W tym temacie w pełni popieram ks. Tadeusza Isakowicza -Zaleskiego.
  Jego stanowisko jest zbieżne z moim prezentowanym między innymi w tej petycji do której podpisania wszystkich zachęcam:

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031