Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 19 komentarzy

Neon24-Wiadomości

Neon24-Wiadomości - Wiadomości z Kraju i ze Świata

Co piszą o NEon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jako wytrawny prowokator, badacz i dwudniowy członek ”społeczeństwa” NEon24, miałem możliwość zapoznania się z najlepszymi blogerami o poglądach prorusko-sowieckimi. I nawet przeprowadziłem z nimi kilka polemik.

Bolszewicka masa, zamieciona nie tak dawno na boczny tor, wypełza teraz z najmniej spodziewanego kierunku i okopuje się na z góry upatrzonych pozycjach.
Życie nie znosi pustki, ale i też lubi płatać figle.
Pustkę po bolszewickiej proruskiej zarazie zagospodarowano tzw. elementem narodowym czym spłatano jednocześnie wielkiego figla. Do tej pory wyłączność na rusko-kagiebowskie sympatie posiadała ekstrema lewacko-postpezetpeerowska, z tych co to “od Lenino do Berlina – tymi rencami…” oraz ich pogrobowcy – socjaliści sowieccy i rodzimi komuniści.

 

Dziś okazało się, że tzw. czerwona, nowoczesna, genderowo-pederastyczna lewajka nie jest już rusko-bolszewicka. Ustąpiła miejsca rodzimym panslawistom od tuzina kanapowych partii, (w nazwie) trzyczłonowych, z których dwa człony to “Polska” i “Narodowa”, trzeci człon zmienny.
Jest zatem Polska Partia Narodowa, Narodowa Partia Polski, Polska Organizacja Narodowa, Narodowe Odrodzenie Polski, Polski Ruch Narodowy… itp. Itd.
Jedni tylko pozostali oryginalni – Samoobrona! Ci to potrafią!
Żyją sobie wszyscy w pozornej symbiozie i blogują, chwaląc Putina oraz noworosyjski ład.
Nowy Ekran, niegdysiejsze dzieło blogera Łażącego Łazarza, skutecznie podebrane mu przez grupę tzw. “patriotyczną i jedynie słuszną” skupioną wokół Ryszarda Opary (nazwisko mi znajome, gdyż był kiedyś w KC PZPR działacz o takim nazwisku, a imieniu Stefan), stało się obecnie – “Neon-em24” i świeci mocno na czerwono.
A co za postaci świetliste i piękne tam blogują!
Jako wytrawny prowokator, badacz i dwudniowy członek ”społeczeństwa” NEon24, miałem możliwość zapoznania się z najlepszymi blogerami o poglądach prorusko-sowieckimi. I nawet przeprowadziłem z nimi kilka polemik.
Najwybitniejszą postacią, choć niewiele blogującą, jest na Neon24 – Bogusław Jeznach. To wielce zasłużona postać. Lider (bodajże Polskiej Partii Narodowej), wychowawca, literat – kolaborant komunistyczny, zarejestrowany jeszcze w 1971 roku, oraz drugi raz w 1987. Ta ostatnia rejestracja może stanowić o niezwykłej zaciekłości Jeznacha i nieustępliwości. Nawet upadająca komuna nie była w stanie ostudzić zapału w donoszeniu. Tu chyba wchodzą w grę tylko pobudki ideowe. Dziś Jeznach wspiera Putina i panslawizm darwinowski zwrotny – tzn. bezmyślny. Nie wiem tylko, czy tak, jak wielu “panslawistów-darwinistów” jest również wyznawcą Światowida, czy tez innej świętej huby.
Skoro już jesteśmy przy “świętej hubie”, to wielką postacią czczącą coś takiego był obecny na Neon24 (do śmierci własnej) reżyser Bohdan Poręba, twórca komunistycznego, jaruzelskiego Towarzystwa Patriotycznego “Grunwald”.
Są tam jeszcze pomniejsi blogerzy poganie, czy też panslawiści kałmucko-ruscy, o których nie warto wspominać.
Osobna grupa, to głosiciele nieśmiertelnej myśli Andrzeja Leppera – członkowie “Samoobrony”. Prominentów jest tu dwóch. Mateusz “Marchlewski” Piskorski oraz Konrad Rękas – młody niczym Janek Krasicki – piewca bolszewizmu putinowskiego.
Rękaz wykazuje większą aktywność blogerską od swojego fuhrera, bo jeszcze jest na dorobku w partii. To ponoć “docent” ale może być to tylko “ksywa z podziemia”, bo po tekstach tego nie widać.
Jest jeszcze pokrewny “Samoobrońcom” niejaki Eugeniusz Sendecki – postać znana w środowisku z tego, że jest znana. Ten znów należy/wspiera/jego popiera* (niepotrzebne skreślić) ugrupowanie Polska Narodowa (inna kanapa)!
Jak sie zwał i kim był – nieważne. Ważne, że Sendecki też wspiera Putina oraz sowiecki, kagiebowski styl władzy, stąd znajduje wspólny język i z kolaborantami i “ajkiusami Lepperowymi” oraz hubami od światowida. Wspólny front na rzecz sowietyzacji wszechruskiej!
Reszta, to domorośli historycy, kształceni jeszce w PRL, bądź już dziś, ale z tamtych szkolnych książek. Aby nie było im przykro wspomnę tu o Stanislsie Balceracu, stanislavie, sosenkowskim, AdNovum, Nathanelu, czy w końcu o SpirtitioLibero czyli Jarosławie Ruszkiewiczu – piewcach wszechrusi, bolszewickiego tworu kierowanego przez zbrodniarza kagiebowskiego Putina.
I to chyba tyle… Zabawne, że ta, tak zwana “prawica narodowa” sprytnie podkradła bolszewikom ich dawnego guru i teraz gra nosie komunistom.
A są teraz i tacy, którzy opowiadają na Neon24, że Gomułka, to był fajny gość. To pewnie durnie, jak ci z Falangi, którzy noszą na koszulkach CheGuevrę i udają patriotów w Donbasie, walcząc pod bolszewicką flagą.
Kto to teraz dojdzie do ładu za tymi partiami…. Na koniec pozostawiłem perełkę. Nasz blopressowski współbloger “Aleszum” też publikuje na Neon24! Mam nawet wrażenie, że teksty jego “tam”, są o wiele ostrzejsze niż “tu”. Daje sie też Pan Aleszum ponosić patosowi wielkiej, narodowej idei putinowsko-panslawistyczno-darwinowskiej i często wyciąga jak najbardziej z tamtego punktu widzenia słuszne wnioski. Np. sprawa “Żydowskich mordów NKWD…” Oj, dostało się rasowym rosjanom z NKWD, takim jak: Wsiewołod Mierkułow, Iwan Maslennikow, Wasilij Czernyszow, Władimir Iwanow, Walentin Krawczenko. Okazało się, że ci prominentni enkawudziści, organizatorzy zbrodni sowieckich zostali teraz Żydami! Również i nasz rodzimy Janek Krasicki.
Mam wrażenie, że wpisuje się to w ogólną, na NEon24 tendencję, która udowadnia m.in., że w Katyniu zbrodni na polskich oficerach dokonali właśnie Żydzi, a rosjanie nie mieli z tym nic wspólnego.
Tak więc bolszewia, komunizm, sowietyzm – to żydowskie dzieło. Ruskich tylko przez przypadek w tym 1917 roku w to wplątano i wplątuje się do dziś!
Bo ruski, to dobry człowiek, tylko naiwny. Przyjazny, jak podczas zaborów, uczynny jak w 1920 roku, opiekuńczy jak 17. września 1939 roku i po 1945 roku, czy wreszcie zaradny jak własowiec w 1944 roku…
Tak coś jak Niemiec. A ludzi w Obozach Koncentracyjnych, to też pewnie Żydzi...

-------------------------------------------------------

Ja o różnych SpiritoLibero i  innych nazistowsko-postsowieckich bolszewikach wysługujących się tow. Putinowi  na portalu Neon24 pisałem już rok temu w kilku notkach, m.in. tu:

Neon24 w okresie rosyjsko-narodowego liftingu…

Spirytusowy nazi-bolszewik na Neon24 wycina moje komentarze o sowieckich zbrodniarzach mordujących Polaków i polskich bohaterów…

----------------------------------------------------------------------------

 

Styl Neonu 24
.
Jest takie miejsce w Internecie, gdzie spotyka się wsi-owa i ruska agentura z ludźmi kompletnie pomylonymi. Można by powiedzieć niezła menażeria. Gdzie liczba wariatów jest grubo ponad przeciętna. Gdzie użyteczni idioci o inteligencji debila myślą, że mogą sobie swobodnie porozmawiać i powymieniać poglądy. Gdzie króluje nie tylko pro-ruska propaganda, skrajna nienawiść do ludzi wierzących, nieskrywana niechęć do oponentów politycznych, szczególnie do Prezesa Kaczyńskiego i PiS, ale przede wszystkim prymitywny antysemityzm okraszony skrajną głupotą i zacietrzewieniem.
.
Gdzie bezczeszczenie Krzyża świętego i hołdy poddańcze dla Putina uwiecznia się i pokazuje w tzw. „narodowej telewizji”.

.
Wszystkie wpisy przytaczam w celach edukacyjnych. – Bo tylko chory człowiek mógłby się z nimi zgadzać, albo podejmować polemikę na tym poziomie. Używanie takiego języka świadczy dobitnie o prymitywizmie i brakach umysłowych nie tylko tych którzy go stosują, ale i takich, którzy lubują się babrać w tym gnoju, ekscytując się przebiegającymi ciarkami po plecach w efekcie czytania takich wypocin. Zaręczam – ich rozważanie kończy się chorobą. W tym umysłową. Nie każdy jest tak odporny jak autor tego artykułu.
.
To takie miejsce, gdzie można drugiego bezkarnie obrażać, poniżać, kpić z jego wiary katolickiej, rasy i poglądów. Gdzie wciska się kit, że patriota – narodowiec to polski komunista. A banda zawodowych klakierów udaje, że w to wierzy.
.
Pofolgować sobie można, ale tylko wtedy, gdy jest to zgodne z linią programową i osobistymi poglądami RadNacza, czyli Ryszarda Opary (niedoszłego Ojca Opatrznościowego Narodu). Ta linia to mieszanka narodowego komunizmu z wytycznymi dla ruskiej agentury wpływu. Wychwalanie Putina, potęgi mati rasiji, lansowanie guseł słowiańskich w miejsce tradycji katolickiej; wykazywanie wyższości ruskiej kultury i ruskiej mentalności jest jak najbardziej na miejscu. Do tego naczelny ideolog-pomyleniec Wojtas – budowniczy nowej cywilizacji polskiej zwanej Cepownią. I jednocześnie guru sekty z pięcioma wyznawcami…
.
Dla wszystkich innych, inaczej myślących i mało podatnych na pranie mózgu jest bezpardonowa, chamska cenzura i ban. Naczelny cenzor i jednocześnie szef ruskiej delegatury wpływu na tym odcinku – niejaki Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero czuwa w dzień i w nocy. Jest zdecydowany, zwarty, gotowy i brutalny.

 

Całość tutaj 3obieg.pl/raz-sierpem-raz-mlotem-a-ruscy-zaplaca-potem-czyli-neon24

 

Dziwię się Tomkowi, że takie pomyje toleruje...

KOMENTARZE

 • Czy ja czucia nie mam?
  "Dla wszystkich innych, inaczej myślących i mało podatnych na pranie mózgu jest bezpardonowa, chamska cenzura i ban."

  - A ja miałem na myśli notkę, w której miałem napisać, że Neon24.pl, obok wPolityce.pl to najbardziej wolnościowy portal w Polsce.

  "Klnę" tu jak szewc i nic. Na Salonie24.pl po miesiącu mnie wrzucili do lochu, po tym jak zacząłem jechać po Komoryskim, tu gadam co chcę, kiedy chcę i nic?

  - No nie wiem?
 • @ Neon24-Wiadomości
  Mikhail Sergejevicz Gorbaczev również nauczał, że anty-komuniści są "nieracjonalni, dobitnie prymitywni, mają braki umysłowe, oraz lubują się babrać w gnoju". ..
  Mówił też: "To nie Żydy. To stalinowcy!".
 • @red. Nichcik 02:39:54
  //tu gadam co chcę, kiedy chcę i nic?

  - No nie wiem?//

  No to teraz wiesz...
 • @Prof. Nathanel 02:34:11
  No co się dziwisz?... Rzytków wkurza taki portal jak nasz :)))))))

  A ci wykopani, jak autor tego tekstu, bywają tu najwyżej dwa dni.
  I wypad.

  A kiedyś ponoć było "getto ławkowe". Niezły pomysł :)))))))
 • @TO TY / SL 05:24:04
  "Dla wszystkich innych, inaczej myślących i mało podatnych na pranie mózgu jest bezpardonowa, chamska cenzura i ban. Naczelny cenzor i jednocześnie szef ruskiej delegatury wpływu na tym odcinku – niejaki Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero czuwa w dzień i w nocy. Jest zdecydowany, zwarty, gotowy i brutalny."

  - Ja się dziwiłem autorowi tego tekstu, a Ty piszesz Natanelowi: "A ci wykopani, jak autor tego tekstu, bywają tu najwyżej dwa dni. I wypad."

  - No nie wiem?

  * Czasem zastanawiam się, w jakim towarzystwie ja się obracam, ... I dlaczego jeszcze?
 • @red. Nichcik 05:56:45
  // Czasem zastanawiam się, w jakim towarzystwie ja się obracam, ... I dlaczego jeszcze?//

  W takim jaki widzisz.
  Wolałbyś mieć do czynienia z żydobanderowskimi trollami?
  Polecam "niedorobieni.pl" :))))
 • autor
  Czy to jest Pana ?
  (cytat z 3-obieg)


  "11 października 2014 o 14:42

  Uwaga
  .
  Wszystkie chamskie pseudo komentarze bolszewicko-stalinowsko-putinowskich małp będą kasowane! Musicie wiedzieć, że ani małpom, ani różnym innym postsowieckim dewiantom bananów tu nie rozdaję!
  .
  Poza tym, by móc komentować na moim blogu trzeba mieć choć odrobinę rozumu oraz podstawową umiejętność myślenia!

  Odpowiedz"

  Jeśli tak, to :"Dziwię się Tomkowi, że takie pomyje toleruje..."
  Jeśli nie, to po co ten link na 3-obieg ?  Pozdrawiam serdecznie
 • @
  Jestem zdegustowany - o mnie na końcu i tylko raz wspomniał.

  "Tak bardzo się starałem, a ty teraz nie chcesz mnie.
  Toż dla ciebie mogłem bana zjeść z pestkami... itd".
  No, żal.

  PS. To teraz na 3obiegu takie teksty się pojawiają jak niniejszy?
  No, żal
 • @chabor 10:28:14
  Ten cytat dotyczy wypowiedzi jakiejś osoby niezrównoważonej.
  A tekst jest z portalu Tomka Parola...
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:52:11
  Musi się Pan, Panie Wojtas lepiej postarać :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:24:11
  Podany link zaprowadził mnie do Andy-andy na 3obieg, czy Neon24-Wiadomości to ta sama osoba nie wiem.
  W dniu 8 stycznia dałam komentarz pod "Polonusy nie chcą......" i nie ukazał się...widać autor chciał mi dać banana ale rozmyślił się - i dobrze bo bananów nie jadam.
  tekst jest z portalu Tomka Parola...od Andy-andy.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @chabor 11:42:12
  Podwójny Andy jest autorem końcówki. Początek napisał niejaki yarrok z blogpress.pl, wyjątkowa menda, porównywalna do mendy usługowej.

  A ten blog jest redakcyjny, neonowy.

  Pozdrawiam Haniu :))
 • Oj czujący się niedowartosciowany bidulko o ksywce Andy-aandy
  By kogokolwiek oceniac, należy jak mawiała moja babcia Katarzyna, należy mieć przynajmniej zbliżone wartości moralne i intelektualne do obiektu krytykowanego.
  Oceniasz sobie cieżko, jadowicie , popryskujac obficie śliną, bez cienia finezji, najbardziej wartosciowych blogerow tego portalu .
  Kudy Ci człeczyno do doskonałych postów Boguslawa Jeznaha. Nathanela , czy Konrada Rękasa.
  Jeśli nie widziszych w tych blogerach woli przełamania zbrodniczej i destrukcyjnej roli polskojezycznych żydo-mediów, to albo jest to twoje organizacyjne zadanie albo aparat pojęciowy zbyt skromnie wyposażony przez Stwórce Wszechrzeczy !
  Wpisujesz się swymi postami w cyrkową antyrosyjskość, kreowaną przez dysponentów "naszych" mendiów , przez niektórych peryferyjnych przedstawicieli KK, kojarzących współczesną Rosję z żydobolszewickim rezimem lat już minionych.
  Czy wymienieni przez Ciebie blogerzy winni odnieśc się do Twego czosnkowego pobekiwania i popierdywania ?
  Nie sądzę ! Nie warto !
 • Autor
  Czy to warto paplać się w takim błotku, jak ten artykuł podwójnego Andy?
  Z drugiej strony, jeśli ktoś krytykuje NEon w takim stylu i takim językiem, to znaczy, że portal działa i uderza tam, gdzie powinien. Właśnie usłyszeliśmy skowyt.

  Nawiasem mówiąc, warto poczytać komentarze pod artykułem podwójnego Andy - można się bardzo dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć, między innymi o terrorze zafundowanym Rosjanom przez żydobolszewię.
  http://salski.neon24.pl/post/100173,stalin-chcial-biologicznie-wyniszczyc-polakow
 • Do autora tych "mundrosci"
  Szanowny patrioto i "polaku"! Dlaczego w twoim mundrym telscie nie wymieniles mniej zasluzonych jak chociazby ja, nana oraz inne piewczynie Rosji oraz obronczynie Noworosji ? Prosze sie poprawic i zbluzgac z blotem takze komentujacych na NEonie 24, bowiem osobiscie czuje sie niepocieszona, ze nie zasluzylam na miano rusofilki, szpiona czy co najmniej komunistki czy tez czerwonej szui ...Cieszy mnie jednak fakt, ze pluja i szczuja na NEon24, bo oznacza to, ze jednak przeszkadza on POlitycznie poprawnym, ktorzy zaczynaja sie bac ....Tak tak, andy czy jak tam go zwal ...Zaczyna sie jak zwykle : mala grupka oponentow, ktora moze zmienic bieg wydarzen ...Papierowy Usrael zaczyna sie chwiac w posadach, zas bieda i beznadzieja moga podburzyc nie tylko ulice...
  Jest dobrze , lecz nie beznadziejnie ... Dla tych, ktorzy zniszczyli moja ojczyzne POLSKE .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:25:45
  "A ci wykopani, jak autor tego tekstu, bywają tu najwyżej dwa dni. I wypad."


  Towarzystwo jest "jak widać", i niech se będzie. Martwi mnie, że trochę jakby brakowało mu intelektu do komentowania moich notek, ale cóż pewnie "taki prikaz". Na Salon24.pl to samo było. Wściekali się jak do krwi dopiekło. Martwi mnie jedno. Miałem tu "fana" , Ojca Chrzestnego, który mnie tu ściągnął >> Max von Stirlitz

  - Co z nim? Wiesz może Waszmość?
 • @Autor
  Skąd tyle jadu? Stary Panu do wyra wchodził za młodu?
 • @autor
  "Naczelny cenzor i jednocześnie szef ruskiej delegatury wpływu na tym odcinku – niejaki Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero czuwa w dzień i w nocy. Jest zdecydowany, zwarty, gotowy i brutalny",

  NIE ZGADZAM SIĘ.

  Istnieją różnice (osobowościowe i poglądowe) między Wojtasem, Ruszkiewiczem, Oparą... mniejsze lub większe, no i dobrze, bo nigdy nie można wszystkich do jednego worka wrzucać...

  Ale żeby tak z góry zakładać, że ktoś czeka na putinowskie srebrniki, a raczej czerwońce??? Nie godzi się.

  Jak śpiewa Ruszkowski, Ruszkiewicz w wielu rzeczach ma rację...
  https://www.youtube.com/watch?v=KEEHMq2qeXI

  P.S. Dla mnie tu nie tyle jadu dużo, co fermentu, z którego jak feniks się idea może zrodzić.
 • !!!!
  Na psychopatów jest tylko jedna jedyna rada.
  Zerwać wszelkie kontakty.
 • autor: "pomyleniec Wojtas"
  Akurat samo stworzenie przeciwwagi dla Gazowni (dychotomia Gazownia - Cepownia) uważałbym za bardzo duży sukces RN.

  Bo jak na razie to tylko Łysiak i Ziemkiewicz ze swą krytyką Ziemkiewicza wystąpili przeciwko niemu, ale nie wyrosło na tej płaszczyźnie nic spójnego, zwartego, gotowego stanowić tamę dla treści imputowanych przez Michnika i otoczenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031